Concept (110 produktů)

Concept
concept

Česká značka Concept se na trhu objevila v roce 1991 a stala se jednou z předních značek elektrospotřebičů nejen u nás, ale i v dalších evropských zemích. Rodinná firma pod vedením majitele Jindřicha Valenty stále roste, o čemž vypovídá i široká nabídka vysavačů, rychlovarných konvic, kuchyňských pomocníků, přís­trojů na úpravu vzduchu a péči o tělo a pleť nebo vestavných a volně stojících spotřebičů. Hlavní prioritou firmy je vysoká kvalita, moderní design a chytře vymyšlené prvky spotřebičů, neopomíjí také rychlý centrální servis a péči o zákazníka.  

concept

Hladká pokožka bez chloupků, profesionální péče o vlasy a vousy, dokonale čistý obličej a zářivý úsměv… O to vše se vám postarají přístroje Concept, které pro vás udělají tu nejlepší službu, a ještě při tom zvládnout vypadat dobře díky nadčasovému designu. Prohlédněte si naši nabídku čisticích kartáčků, elektrických zubních kartáčků, IPL epilátorů nebo vlasové techniky.

 

Concept vysavače

S pořádným hloubkovým úklidem vám pomohou vysavače Concept, které vás zbaví veškerých nečistot. Úklid bez práce vám zaručí robotický vysavač, jehož fungování ovládáte pouze přes aplikaci v mobilu. Pro rychlé vysávání s jednoduchým pohybem po domácnosti jsou ideální tyčové vysavače, které v mnohých případech disponují ruční jednotkou, čímž zajišťují ještě vetší flexibilitu. Samostatné ruční vysavače můžete vzít na vysávání do auta nebo do míst, kam se s klasickým vysavačem nedostanete.

Concept Perfect Air

Čistý a zdravý vzduch v domácnosti není samozřejmostí, proto je vhodné si domů pořídit spotřebiče, které se o to postarají. Bojujete-li se suchým vzduchem, sáhněte po zvlhčovači. Máte-li naopak problém s vlhkostí a plísněmi, nejlepším pomocníkem je odvlhčovač. Pro celkově zdravé dýchání si pořiďte čističky vzduchu, které vás zbaví škodlivých látek, bakterií, virů i zápachu. Dýchejte zdravě se spotřebiči Concept.

Concept

Úklid horkou párou je rychlý, šetrný a jednoduchý. Parní čističe dokážou vysát, vytřít, ale hlavně vydesinfikovat téměř cokoliv. Jsou ideálními uklízecími pomocníky pro alergiky, protože pára zahubí všechny nečistoty a škodlivé látky, které se na daném místě vyskytují. Vybírat můžete z parních mopů či vysavačů.

concept

Vybavte si kuchyň spotřebiči Concept, ať můžete dělat s potravinami ještě větší kouzla než doposud. Nahlédněte do široké nabídky kuchyňských pomocníků Concept a pořiďte si multifunkční kuchyňský robot, který za vás udělá většinu práce, sušičku na zpracování úrody, odšťavňovač či citrusovač na výrobu zdravých šťáv nebo jiné spotřebiče, které zrovna potřebujete k vašemu kulinářství.

Concept Smoothie maker SM3365

Concept Smoothie maker SM3365

Můžete mít dnes799 Kč
Concept PC5520 Pekárna chleba

Concept PC5520 Pekárna chleba

Můžete mít dnes1 899 Kč
Concept IPL Epilátor Perfect Skin IL3020

Concept IPL Epilátor Perfect Skin IL3020

Můžete mít dnes4 999 Kč
Concept Tyčový vysavač 14,8 V Direct air

Concept Tyčový vysavač 14,8 V Direct air

Můžete mít dnes2 799 Kč
Concept Ruční vysavač 14,8 V Direct animal

Concept Ruční vysavač 14,8 V Direct animal

Můžete mít dnes2 599 Kč
Concept - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Concept ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Concept lidé hodnotí na 90 %
Recenze produktu: Concept Osobní váha diagnostická Perfect Health VO4001, černá
5 / 3x
Prostě výpočet z váhy a výšky
Recenze produktu: Concept PO2050 Perfect Skin Multifunkční ultrazvuková špachtle
5 / 1x
Zatim nemam co vytknout
Recenze produktu: Concept VP4201 Wet and Dry tyčový aku vysavač 3 v 1 18,5 V
5 / 1x
Spokohenost
Recenze produktu: Concept IPL Epilátor Perfect Skin IL3020
5 / 1x
Hned po prvním ošetření ubylo chloupků, takze to funguje dle mých představ. Jednoduché ovládání.
Recenze produktu: Concept SO2080 Sušička ovoce digitální 260 W
5 / 1x
Funguje jak má.
Recenze produktu: Concept Lis na ovoce a zeleninu Home Made Juice Black LO7067
5 / 5x
Jsem velice spokojená s nákupem a doporučím Pilulku i svým přátelům
Recenze produktu: Concept OV5210 Ochlazovač vzduchu
5 / 1x
Výkoné jako klimatizace to rozhodně není, ale díky režimu s vodou dělá docela příjemné klima v místnosti. Takže spíše než ochlazení se koná jakési zvlhčení, podle teploměru klesla teplota v místnosti pouze o jeden stupeň a to pouze krátkodobě, ale i přes to bylo v místnosti s tímto přístrojem příjemňeji, než když Vám běží klasický ventilátor. Co se týče ventilátru tak ten je opravdu velice výkony, kam se hrabe vrtule a na první dvě rychlosti ze čtyř prakticky nic neslyšíte. Na Max to je opravdu brutal fičák. Já jsem s přísroje hodně spokojený a přítelkyně též a určitě tento výrobek má význam místo obyčejného ventilátoru, ale berte na vědomí, že to není klimatizace, ale ani filtrace ikdyž částečně máte vzduch přefiltrován.
Recenze produktu: Concept IPL Epilátor Perfect Skin IL3000
5 / 3x
tento produkt jsem si vybrat z webu https://www.modio.cz/i/nejlepsi-epilatory-recenze-top-10-jak-vybrat-a-pouzivat-epilator . Tím, že tam sice mají na výběr několik možností, ale tato byla nejideálnější pro mě z hlediska cena/výkon. Po roce používání začíná zlobit a budu tak potřebovat nový..
Recenze produktu: Concept Sušička ovoce RAW FOOD SO2020
5 / 1x
Super
Recenze produktu: Concept Odšťavňovač Fresh černý LO7027
5 / 4x
Velmi výkonný odšťavňovač. Má dvě rychlosti. Lze použít i velké kusy ovoce.
Nahoru