Dárkové poukazy (11 produktů)

Vítejte na Pilulka.cz - tvém společníkovi pro lepší život. Jestli hledáte ty nejlepší dárkové poukazy pro své blízké, jste na správném místě. Naše široká nabídka obsahuje nejen léky, doplňky stravy a kosmetiku, ale také další produkty, které …

Zobrazit více

Vítejte na Pilulka.cz - tvém společníkovi pro lepší život. Jestli hledáte ty nejlepší dárkové poukazy pro své blízké, jste na správném místě. Naše široká nabídka obsahuje nejen léky, doplňky stravy a kosmetiku, ale také další produkty, které podporují prevenci a zdraví. Chceme ti pomoci najít ten správný dárek, který řekne "Mám tě rád/ráda" a zároveň ukáže, že ti záleží na zdraví tvých blízkých.

Co může být lepším dárkem než možnost vybrat si z naší široké škály produktů? Ať už je to pleťová péče pro vaši nejlepší kamarádku, vitamíny pro vašeho sportovně založeného tatínka nebo relaxační bylinné čaje pro maminku. Naše dárkové poukazy umožní tvým blízkým prozkoumat svět zdraví a péče o sebe samého, a to vše jen pár kliknutími.

Pokud chcete nadělit dárek, který skutečně znamená něco víc, darujte dárkový poukaz na Pilulku a dejte svým blízkým možnost vybrat si to, co potřebují pro svůj vlastní lepší život. Zdraví je tím nejvzácnějším darem, který můžeš dát. Lepší život začíná tady, na Pilulka.cz.

Dárkové poukazy - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Dárkové poukazy ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Dárkové poukazy lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Pilulka Premium Členství na rok
5 / 1x
Skvělá služba. Mohu objednávat několikrát do měsíce.
Recenze produktu: Pilulka Dobročinný poukaz na podporu organizace Nedoklubka 100 Kč
4.8 / 29x
Výhoda? Příspěvek na dobrou věc tam, kde tomu věřím.
Recenze produktu: Pilulka Dobročinný poukaz na podporu organizace Nedoklubka 200 Kč
4.8 / 29x
vvv
Recenze produktu: Pilulka Elektronický dárkový poukaz na 5000 Kč
4.7 / 50x
Skvela mosnost jak zhodnotit sodexo benefitni body. Skoda, ze se pri nakupu neda kombinovat vice kuponu naraz.
Recenze produktu: Pilulka Elektronický dárkový poukaz na 1000 Kč
4.7 / 50x
Během pár minut poukaz v mailu.
Recenze produktu: Pilulka Elektronický dárkový poukaz na 500 Kč
4.7 / 50x
uvítala bych i menší hodnotu poukazu
Recenze produktu: Pilulka Dobročinný poukaz na podporu organizace Nedoklubka 50 Kč
4.7 / 29x
Vše výborně
Recenze produktu: Pilulka Elektronický dárkový poukaz na 1500 Kč
4.7 / 50x
Darek pro rodice jistota, nikdy neurazi.
Recenze produktu: Pilulka Premium Členství na 3 měsíce
4.4 / 19x
V nabídce píšou , že kupujete premium členství s dopravou zdarma po dobu 3 měsíců. Je to klam. Zdarma máte jen 3 dopravy, to znamená, že si to slavné 3 měsíční premium dopravy zdarma vyčerpáte třeba během 1 týdne a to ještě s cenovým limitem nákupu. Férové a slušné je jasně uvést podmínky předem v nabídce aby zákazník věděl co kupuje. Ne až po koupi. Napište rovnou v nabídce 3x doprava zdarma při nákupu nad xxxx Kč, nevyužitá doprava propadá za 3 měsíce. To bude fér.