pilulka recenzni klub

Pilulka Recenzní klub

Hodnoťte své zakoupené produkty a získávejte odměny až 300 Kč za každou recenzi

dfdffd

Pošlete přihlášku

Své členy chceme nejdříve poznat. Do přihlášky napište něco o sobě. Píšete, publikujete, nebo jen rádi hodnotíte?

dsfgfg

Pište recenze

Nyní můžete pečlivě recenzovat své zakoupené produkty. Nebojte, i detailní recenze jsou hračka – na vše máme nápovědu.

gfdgdfgdf

Získejte slevový kupon

Recenzi si přečteme a když ji schválíme, obratem putuje slevový voucher až na 300 Kč na váš e-mail.

fsdgfsdgf

Nakupujte se slevou

Kupte si něco dalšího k recenzi, tentokrát se zaslouženou slevou. A tak pořád dokola, není v tom žádný háček.

recenze

Co o Recenzním klubu říkají jeho členové?

Věra T.

Díky Recenznímu klubu mohu sdílet s ostatními uživateli své osobní zkušenosti s výrobkem, skutečné pocity a pohled na věc. Pilulka Recenzní klub je dokonalá cesta, jak se podělit o své názory a přečíst si také názory ostatních.

Lenka M.

Recenzní klub je skvělá příležitost pro maminky nebo tatínky na rodičovské dovolené. Oceňuji, že si při starání o dceru můžu přilepšit psaním recenzí a díky tomu si mohu vyzkoušet mnoho nových produktů, které denně s dcerou používáme.

Šárka K.

Na Recenzním klubu se mi líbí, že mohu vyjádřit skutečné vlastnosti produktu. Mohu do hloubky popsat, jak produkt funguje a zda vůbec. Také je skvělé, že za ni jsem pak odměněna, a to mě motivuje u psaní recenze trávit svůj volný čas. 

Andrea V.

Recenze jdou vkládat všude možně, ale u Recenzního klubu jsem poprvé viděla nějakou formu odměny za každou vloženou recenzi. Můžu tak sbírat slevy na své nákupy a mám motivaci stále něco recenzovat. Navíc pomáhám ostatním s výběrem, sama si vždy před koupí čtu recenze.

recenze

Proč se připojit do Recenzního klubu?

Získáte odměnu až 300 Kč za každou recenzi

Vážíme si vaší práce. Za každou zveřejněnou recenzi obratem posíláme slevový kód na váš e-mail. Čím méně je u produktu recenzí, tím vyšší je odměna. Váš příští nákup na Pilulce tak může být až o 300 Kč levnější.

recenzni klub odmeny

Váš názor bude slyšet

Díky Pilulka Recenznímu klubu se můžete podělit o své názory na produkty a vyjádřit své upřímné pocity. Pokud vás vždy bavilo psát, fotit nebo publikovat, v Pilulce vám tímto dáváme skvělou příležitost, jak popustit uzdu svému tvořivému já. 

recenzni klub

Pomůžete statisícům zákazníků

Na Pilulce denně nakupují statisíce zákazníků a kdoví – třeba někomu pomůže k rozhodnutí právě vaše propracovaná recenze.

recenzni klub

Jak takové recenze vypadají?

Chceme znát váš upřímný názor: co se vám líbí, nelíbí, jak se vám to používá, vaše celková osobní zkušenost. Takové recenze potřebují trochu více péče než jen krátké hodnocení hvězdičkami, ale nebojte. V rámci recenze odpovídáte na připravené otázky, které vás recenzí provedou a napoví vám, co ještě můžete zmínit. Nakonec doplníte alespoň dvě hezké fotky produktu a máte hotovo.

recenze

Kendamil Batolecí mléko 3 DHA+ 800 g

Elseve Dream Long 8 Second Wonder Water

Snuggs Menstruační kalhotky vel. L

Maybelline Colossal Curl Bounce řasenka

VIP členství – testujte produkty zdarma

Objevili jste u recenze štítek VIP recenze? Jde o označení pro náš nově se rozvíjející program VIP členství, kde můžete získat šanci testovat nové produkty zdarma od našich největších dodavatelů – výměnou za napsání recenze.

 

Jak se stát VIP členem?

Do VIP členství se zatím nelze přihlásit. Členy vybíráme manuálně na základě aktivity v Recenzním klubu a poctivosti, které recenzím věnují. Pokud vás recenzování baví a budete pečlivě psát skvělé recenze, my si vás určitě všimneme!

 

Jak VIP členství funguje?

Když si vás vybereme jako nového VIP člena, pošleme vám na e-mail nabídku na vstup do VIP členství a vaše kontaktní údaje si uložíme do databáze. Jakmile budeme připraveni, na e-mail vám přijde nabídka testování produktů zdarma. Nemusíte se hlásit na všechny nabídky, stačí si vybrat ty, které vás opravdu zajímají. Produkty vám zašleme domů a e-mailem obdržíte instrukce a tipy na psaní recenzí. Do stanoveného data nám své recenze odevzdáte a máte hotovo. Už stačí jen sledovat e-mail pro další nabídku testování.

vip clen recenzni klub
recenze

Často kladené otázky

Jakou formou obdržím slíbenou odměnu?

Odměny z Recenzního klubu vyplácíme formou slevových kódů. Po schválení recenze vám na e-mail automaticky přijde slevový kód s platností 6 měsíců od jeho vydání. Platí na celou objednávku, pokud se její cena rovná 5× hodnotě kódu.

 

Detailní popis systému odměňování:

  • Pokud má produkt 0 recenzí, odměna je 200 Kč
  • Pokud má produkt 1 recenzi, odměna je 150 Kč
  • Pokud má produkt 2 až 3 recenze, odměna je 100 Kč
  • Pokud má produkt 4 a více recenzí, odměna je 50 Kč

 

Výše odměny se následně násobí koeficientem podle toho, v jaké cenové hladině se nachází hodnocený produkt:

 

  • Pokud produkt stojí do 150 Kč, odměna se násobí x0,5
  • Pokud produkt stojí od 151 Kč do 500 Kč, odměna se násobí x1
  • Pokud produkt stojí od 501 Kč do 899 Kč, odměna se násobí x1,2
  • Pokud produkt stojí 900 Kč a více, odměna se násobí x1.5
cdssd
recenze

Zveřejňujete pozitivní i negativní recenze?

Ano! Našim cílem je dát zákazníkům Pilulky autentické zkušenosti s produktem – ať už jsou pozitivní nebo negativní, váš názor je váš názor. My ho nijak neměníme, ani vám nezlepší či nezhorší šance na schválení. Schválení recenze závisí čistě na kvalitě a délce textu, případně kvalitě fotografií (např. aby nebyly rozmazané).

recenzni klub
recenzniklub
dcscsd

Kdo posuzuje, jestli se moje recenze zveřejní nebo ne?

Všechny recenze pečlivě čtou a posuzují členové našeho interního týmu, kteří se starají o obsah stránky a o to, abyste se na Pilulce cítili co nejpříjemněji. Pokud jsme vaši recenzi neschválili a s důvodem zamítnutí nesouhlasíte, napište nám na: dotazy@pilulka.cz.

recenze

Je možné publikovanou recenzi upravit nebo smazat?

Tuto možnost nenabízíme. Nemusíte se však bát, pokud jste v recenzi nechali překlep. Před publikováním a spuštěním na e-shop Pilulky ještě vaši recenzi prohlédnou zkušení editoři, kteří doladí její případné formální nedostatky.

fgngfn
recenze
ereger

Jak rychle bude schválena moje recenze?

Vaše recenze se snažíme posuzovat co nejrychleji. Pokud schvalování recenze trvá déle než jste čekali, prosíme o chvilku strpení – pravděpodobně nám zrovna přišla spousta recenzí ke kontrole. Obecně by ale schvalování nemělo trvat déle než týden.

recenze

Jak má být moje recenze dlouhá?

V první řadě nám jde o celkovou hodnotu vaší recenze. Obecně se řídíme tím, že od členů Recenzního klubu očekáváme vysokou úroveň textu po gramatické i obsahové stránce. Pište tedy v celých větách a pěkných souvětích – nečekáme nic stručného. Každá otázka, na kterou v recenzích reagujete, má navíc podotázky nebo návrhy, jak své odpovědi rozvinout.

dfgdfgf
recenze
sfdddsf

Chci napsat recenzi, ale zakoupený produkt není na výběr...

Nabídka Pilulky je opravdu velká a Recenzní klub pořád velmi mladý. Proto vás prosíme o pochopení, že zatím nejdou recenzovat všechny produkty. Pokud jste zakoupený produkt v Recenzním klubu nenašli, bude to právě z tohoto důvodu. Nezoufejte – nabídku Recenzního klubu každým dnem rozšiřujeme.

recenze