Oral-B iO 5 elektrický zubní kartáček

Elektrický zubní kartáček iO 5 má nejlepší technologii od Oral-B. Kombinuje kulatou kartáčkovou hlavu inspirovanou zubními lékaři s jemně mikrovibrujícími vlákny pro pocit profesionální čistoty v …

Zobrazit více

Elektrický zubní kartáček iO 5 má nejlepší technologii od Oral-B. Kombinuje kulatou kartáčkovou hlavu inspirovanou zubními lékaři s jemně mikrovibrujícími vlákny pro pocit profesionální čistoty v pohodlí domova.

Můžete mít dnes  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již dnes od 21:30
Pilulka Expresem již dnes od 17:00
PILULKA CENA
2 999 Kč
2 899 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Ušetříte 691 Kč
Oral-B iO 5 elektrický zubní kartáček
+ Oral-B iO Series 8 Black Onyx Elektrický zubní kartáček s magnetickou technologií iO
7 889 Kč7 198 Kč
Ušetříte 100 Kč
Oral-B iO 5 elektrický zubní kartáček
+ Oral-B iO Ultimate Clean kartáčkové hlavy 6 ks
3 898 Kč3 798 Kč
oralb

Zubní kartáček s revoluční technologií iO

Elektrický zubní kartáček iO 5 má nejlepší technologii od Oral-B. Kombinuje kulatou kartáčkovou hlavu inspirovanou zubními lékaři s jemně mikrovibrujícími vlákny pro pocit profesionální čistoty v pohodlí domova. Chytrý senzor tlaku pomáhá zabránit, abyste při čištění příliš nebo naopak málo tlačili, čímž chrání dásně. U.I. funkce rozpoznání čištění pozná váš styl čištění a každý den vás povede, abyste si zuby čistili lépe. Připojí se k bezplatné aplikaci Oral-B, která umožňuje sledovat čištění v reálném čase a navádět v 6 zónách čištění. Aby byly výsledky nejlepší, vyměňujte kartáčkovou hlavu Oral-B iO každé 3 měsíce za novou.

Pro vaše nejlepší výsledky a zážitek z čištění si stáhněte aplikaci Oral-B, připojte k ní kartáček a pravidelně ji aktualizujte.

Oral-B

MIKROVIBRACE

Spojení unikátní kulaté kartáčkové hlavy Oral-B iO a jemných mikrovibrací je určené pro uživatele s citlivými zuby a dásněmi. V porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem přináší svěží pocit čistoty v ústech a 100% zdravější dásně už za jeden týden.

Oral-B

MAGNETICKÝ POHON

Systém lineárního magnetického pohonu účinně nasměruje čisticí energii do konce každého jednotlivého vlákna a spojuje ikonickou kulatou kartáčkovou hlavu Oral-B s jemnými mikrovibracemi, takže lépe odstraňuje zubní plak* a čištění je příjemné.

*v porovnání s běžným manuálním zubním kartáčkem

Oral-B

OCHRANA DÁSNÍ

Chytrý senzor tlaku rozsvítí červenou kontrolku, když při čištění příliš tlačíte, a zelenou, když je tlak při čistění správný.

Přednosti

 • 5 REŽIMŮ ČIŠTĚNÍ pro čištění na míru: pro každodenní čištění, intenzivní čištění, bělicí, jemný, super jemný
 • UMĚLÁ INTELIGENCE rozpozná váš styl čištění a navede vás tak, abyste si vyčistili všechny zuby a žádné místo nevynechali
 • CHYTRÝ SENZOR TLAKU signalizuje pomocí červené, bílé nebo zelené barvy kontrolky, zda při čištění tlačíte příliš, málo nebo správně
Oral-B

Srovnání řad

Oral-B

Obsah balení:

 • Elektrický zubní kartáček
 • 1 kartáčková hlava
 • 1 cestovní pouzdro
 • Nabíječka

Zkuste také další produkty značky Oral-B, které naleznete v kategoriích Mezizubní hygiena, Zubní kartáčky a Ústa a zuby. Výrobek je nyní ve slevě 3 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Magnetické iO zubní kartáčky.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN8700216011464
ZnačkaOral-B
Produktová řadaOral-B iO
Pro  Pro dospělé
Barva  Růžová
Originální názevOral-B iO 5 Pink Elektrický Zubní Kartáček