Sexy Vánoce

Pro ženy

Pro muže

Párová rozkoš

Na chuť

Pro ženy

Pro ženy

Pro ženy

Na Vánoce máme všichni mnohem více času věnovat se svým polovičkám. Pojďte si proto společné chvilky při stromečku trochu okořenit a darujte erotické hračky. Pro ženy je perfektním dárkem vibrátor či stimulátor, např. značky Womanizer, který má za úkol jediné – ženský orgasmus. Ženy při jeho použití cítí mimořádně intenzivní pocity slasti a velké uspokojení v neuvěřitelně krátké době.
Skvělou pomůckou mohou být i venušiny kuličky, které mají také zdravotní charakter. Posilují totiž svalstvo pánevního dna.

Tréninkem k dokonalým orgasmům

Pro muže

Pro muže

Pro muže

Pokud rádi experimentujete, zkuste erekční kroužky, vibrační masturbátory nebo stimulátory prostaty. Některé pomůcky můžete využívat také se svojí partnerkou a užít si společné hrátky. Tyto pomůcky ovlivní nejen vaši rozkoš a erekci, ale mají také vliv na zdraví mužů. Masáž prostaty je způsob, jak ji udržovat zdravou – působí jako prevence rakoviny prostaty a oddaluje možnou impotenci.

Párová rozkoš

Párová rozkoš

Párová rozkoš

Investujte do společného sexuálního zdraví a kondice. Hračky pro páry zlepšují společný prožitek a mohou vám pomoci prozkoumat různé erotogenní zóny či posunout váš milostný život na další level. Objevte párové vibrátory, vibrační či erekční kroužky nebo zkuste masážní oleje a svíčky pro experimenty s novými pocity.

Na chuť

Na chuť

Na chuť

Zvyšte svou touhu a chuť pomocí moderních doplňků stravy. Vybrané produkty zvyšují sexuální výkon muže a probudí sexuální vášně ženy. Zároveň se hodí kvůli lepším prožitkům při milování. Zkuste i parfémy s obsahem feromonů, které jsou namíchané zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy. Dokáží divy a u jedinců, na které působí, vyvolávají aktivitu jako je sexuální vzrušení, přitažlivost nebo sympatie.

Zpátky na úvod